احمدی نژاد

یادم رفته کدام بزرگ مرد، اما بنده ای که به عبادت خداوند و خدمت به مردم مشهور بود روزی به زیارت یکی از اماکن مقدسه رفت. کفشدار که خیلی ذهنش نسبت به اون بنده ی خدا تخریب شده بود بهش گفت: شیخ! چرا اینقدر عوامفریبی می کنی؟

اون مرد خدا نگاهی عمیق به کفشدار کرد و گفت: شما هم این کارها رو انجام بده اما نیتت خدایی باشه.

حالا

بعضی ها معتقدند تمام کارهای احمدی نژاد عوامفریبانه ست:

افتتاح و یا تکمیل پروژه های عمرانی سالها بر زمین مانده، رسیدگی به محرومان، سفرهای استانی و به میان مردم رفتن و پای دردودلهاشون نشستن، بوسیدن دست پیرمرد روستایی، احترام به رهبری، اظهار ارادت به خانواده شهدا، حضور در مراسم عزاداری سالار شهیدان ، مطرح کردن نام پیامبر اکرم (ص) در کنفرانس های جهانی و خواندن دعای فرج منجی یگانه عالم بشریت، طرح مساله ی فلسطین که قبلانا امام گفته بودند پاره تن اسلام است.نشان ندادن نرمش در برابر مستکبران جهانی، جهانی کردن پیام های انقلاب(همان صدور انقلاب)،  مشورت با تمام صاحبنظران مثلا در بحث اقتصاد، استقامت بر مساله انرژی هسته ای، حتی پرتاب موشک امید، سهام عدالت، کارکردن شبانه روزی، سختگیری به وزیران و مدیران به خاطر مردم، دور بودن از اشرافیگری و تجمل و در نتیجه ساده زیستی ، انجام اموری که به نفع مردم است علی رغم هشدار های مصلت طلبانه برای جمع آوری رای مثل سهیمه بندی بنزین ، تخریب نکردن مخالفان که با پستی تمام انگار ارث پدری طلب دارن! و بی توجهی نشون دادند به فحاشی های آنان و ...

 2555.jpgahmadinejad_khab.jpg16205_901.jpg

عکس های گویا و بدون شرح

شایدم راست بگن . کسی که از دل و نیت کسی خبر نداره .

شاید تمام این کارها عوامفریبی باشه و کارهایی مثل گونی گونی شال و سربند و مچ بند سبز بین مردم پخش کردن و همزمان در ایام فاطمیه آهنگ های تند و انشاء الله حلال جهت مستفیذ شدن هواداران پخش کردن ، استخدام 190 نفر آدم خرابکن برای تخریب احمدی نژاد ، خاطرات خصوصی دیدار با امام خمینی(ره)*و دیگر از دنیا رفتگان تعریف کردن و نقل قول های عجیب گفتن ،  وضعیت ایران را بحرانی جلوه دادن و موجب آب شدن قند در دل دشمنان از تخریب های ناجوانمردانه و داشتن یکسری تفاهمات با خوشنام ها(مثل 1 ،2 ، 3 و ...) همه اش به نیت قربت الی الله باشه و نتیجه اش خدمت به مردم و انقلاب و اسلام

 dvhuft.jpgmirhosein-and-liberal-khatami-219x300.jpg

اما آقایون !

شما رو قسم به خدا!

اگر کارهای احمدی نژاد عوام فریبیه. بیاین به این ملت رحم کنید و به خاطر خدا شما هم عوام فریب باشین!!! اگه دوره های قبلی بعد از جنگ همه همین جور عوامفریب می شدند و به اسلام و انقلاب و مردم خدمت می کردند الان ایرانمون بهشت شده بود.

 

 .........................

* امام خمینی (ره) رو می شناسی؟ همون رهبری که در  روز ۹ اردیبهشت ۱۳۸۸در سومین همایش موج سوم وقتی کلیپ خبر رحلتش پخش شد طرفداران همون آقایون عوام نفریب سوت و کف زدند! همون امامی که تو وصیت نامه شون در مورد کسانی که زمانی ازشون تمجیدی شده باشه به مردم هشدار کردند: « آن تمجیدها در حالی بود که خود را به جمهوری اسلامی متعهد و وفادار می نماندند و نباید از آن مسائل سوءاستفاده شود و میزان در هرکس حال فعلی اوست» همان رهبری که تذکر داد: « اکنون که من حاضرم، بعض نسبت های بی واقعیت بمن داده می شود و ممکن است بعد از من در حجم آن افزوده شود. لهذا عرض می کنم آنچه به من نسبت داده شده یا میشود مورد تصدیق نیست، مگر آنکه صدای من یا خط و امضای من باشد با تصدیق کارشناسان یا در سیمای جمهوری اسلامی چیزی گفته باشم.»

کمی عمیق باشیم، دلامون رو از معیارهای شیطانی پاک کنیم و به خاطر خدا بهترین انتخاب رو داشته باشیم

/ 0 نظر / 48 بازدید