تکرار هولوکاست در یک سرزمین بعد از 15 قرن

تکرار هولوکاست در یک سرزمین بعد از 15 قرن

جناب آقای میر حسین موسوی! واقعا با چه رویی از این خائن حرم شریف و دست پروده مستر همفر برای آشوب های انتخاباتی پول گرفتی؟چرا موضعی از شما بر این امر شاهد نیستیم؟خود را مدیون ملک عبدالله می دانی؟ از آن امامی که از آن دم می زنی خجالت نکشیدی؟20 بسیجی را فدای دیکتاتور مابی های خود کردی و بر ضد بسیج بیانیه می دهی؟حنای تو و امثال تو دیگر برای آمریکایی ها هم رنگی ندارد

شهید مطهری در یکی از کتابهایش نکته ای جالبی را مطرح می کند.استاد شهید در مورد انسان سوزی می فرماید:«تا آن جا که من گشته ام هیچ گاه در تاریخ مشرق زمین پدیده ای به نام سوزاندن آدم زنده در آتش نداریم ولی در تاریخ غرب این جنایت به وفور وجود دارد.»
استاد گرانقدر،دکتر عباسی نیز در یکی از سخنرانی هایش با اشاره به همین گفته شهید مطهری این امر را در تاریخ شرق بدون نمونه می داند.
متاسفانه صهیونیست نگذاشت که این افتخار برای تاریخ مشرق زمین پایدار بماند و این کار انجام شده است.علامه طباطبایی در تفسیر المیزان ذیل آیات 4 تا 7 سوره البروج (قُتِلَ أَصحَب الاُخْدُودِ،النَّارِ ذَاتِ الْوَقُودِ،إِذْ هُمْ عَلَیهَا قُعُودٌ،وَ هُمْ عَلى مَا یَفْعَلُونَ بِالْمُؤْمِنِینَ شهُودٌ، وَ مَا نَقَمُوا مِنهُمْ إِلا أَن یُؤْمِنُوا بِاللَّهِ،الْعَزِیزِ الحَْمِیدِ الَّذِى لَهُ مُلْک السمَوَتِ وَ الاَرْضِ وَ اللَّهُ عَلى کلِّ شىْءٍ شهِیدٌ،)می فرماید:« در این آیه به داستان اخدود اشاره مى کند تا زمینه را براى آیات بعدى که مى فرماید: ((ان الذین فتنوا...)) فراهم سازد، و به هیچ وجه جواب قسم نیست .
و کلمه اخدود به معناى شکاف بزرگ زمین است ، اصحاب اخدود جباران ستمگرى بودند که زمین را مى شکافتند و آن را پر از آتش نموده ، مؤ منین را به جرم اینکه ایمان دارند در آن مى انداختند، و تا آخرین نفرشان را مى سوزاندند.
پس جمله قتل .. نفرین بر آنان است ، نه اینکه خواسته باشد خبر دهد، و منظور ازقتل لعنت و طرد از درگاه خداى تعالى است 
بعضى گفته اند: مراد از اصحاب اخدود مردان و زنان مؤ منى هستند که در آن قوم سوخته شدند، و جمله قتل مى خواهد خبر دهد که این مردان و زنان به وسیله سوختن در آتش کشته شدند، نه اینکه بخواهد بر آنان نفرین کند. لیکن این نظریه ضعیف است ، به دلیل اینکه بر حسب ظاهر ضمیرهاى اذهم علیها و هم على ما یفعلون وما نقموا به اصحاب اخدود برمى گردد، و مراد از این ضمائر و مخصوصا دومى و سومى جباران ستمگرى هستند که ناقم و شکنجه گر بودند، نه مؤ منین شکنجه شده .... اگر نار را به وصف وقود توصیف کرد براى اشاره به عظمت امر آن آتش ‍ و شدت اشتعال و افروختگى آن بود... در حالى که خود ستمکاران لب آتش و پیرامون آن نشسته بودند تا سوخته شدن مؤ منین را نظاره کنند...شکنجه گران حاضر بودند و عمل سوزاندن و سوخته شدن مؤ منین را مشاهده مى کردند... کلمه «نقم -» به فتحه نون و قاف - به معناى کراهت شدید است ، مى فرماید نفرتشان از مؤ منین فقط براى این بود که به خدا ایمان داشتند، و به خاطر همین داشتن ایمان ، ایشان را سوزاندند.»
آری این هولوکاست در تاریخ شرق توسط یهودیان انجام پذیرفت و این ننگ را بر مشرق زمین تحمیل کردند.کسانی که انسان سوزی عادتی مفرح برایشان محسوب می شد دروغ مقدسی به انم هولوکاست را ترتیب دادند و همه از همه جهان طلبکار شدند و به راحتی از شرکت های آلمانی و دیگر مردم جهان با کمال پررویی اخاذی می کنند و بر این باج سبیل تا سال 2030 نیز ادامه می دهند.
موضوع این نوشتار دروغ هولوکاست در جنگ جهانی دوم نیست.می خواهم به موضوع کشتار مردم صعده اشاره کنم.دولت یمن که به خیال خام خود می خواست با حملات برق آسا الحوثی ها را نابود کند به دلیل مقاومت مردمی زمین گیر شد.اتاق های فکر در واشتگن و تل آویو این جنگ را برای چهار منظور طراحی کردند:
1-تحت تاثیر قرار دادن گزارش گلدستون در افکار عمومی جهانیان و بالخصوص مسلمانان که متاسفانه موثر واقع شد
2.درگیر کردن مراسم برائت از مشرکین و مراسم حج با این مسلمان کشی
3.وارد کردن ایران به این جنگ و ایجاد یک بازی باخت- باخت برای دیپلماسی ایران و امتیاز گیری در مسئله هسته ای
4.قطع روابط ایران با یمن
مورد سوم و چهارم با هوشیاری رهبر انقلاب و دستگاه سیاست خارجی تا این لحظه خنثی شده است.اتفاقاتی مثل سناریوی مفتضح کشتی ایرانی حامل سلاح نیز در راستای امر چهارم ارزیابی می شود. برای خنثی کردن امر دوم هم باید شعارهای حمایت از صعده با نفی استکبار به هم تنیده شود و صرفا نباید به مهره دست چندم صهیونیست ها یعنی ارتجاع عرب بسنده کرد.
نکات تاسف بار فاجعه صعده استفاده از بمب های فسفری و سوزاندن مردم بی دفاع صعده به دلیل دفاع از اعتقادات و حقوق طبیعی اشان به واسطه ارتجاع عرب است.به این خبر از خبرگزاری فارس دقت کنید:« جنگنده های عربستان سعودی در حمله به مناطق یمن از بمب های فسفر سفید اهدایی رژیم صهیونیستی و سلاح‌های ممنوعه آمریکایی استفاده می‌کنند.»
این اتفاق یادآور هولوکاست 15 قرن پیش در همین سرزمین است که توسط یهودی ها انجام پذیرفت.الان نیز بعد از 15 قرن همان اتفاق رخ داده است. باید آیه بعدی را خطاب به خائن حرم شریفین گقت:« إِنَّ الَّذِینَ فَتَنُوا المُْؤْمِنِینَ وَ المُْؤْمِنَتِ ثمَّ لَمْ یَتُوبُوا فَلَهُمْ عَذَاب جَهَنَّمَ وَ لهَُمْ عَذَاب الحَْرِیقِ»
وهمچون 15 قرن پیش وعده قرآن را برای مردم صعده تکرار می کنیم:« إِنَّ الَّذِینَ ءَامَنُوا وَ عَمِلُوا الصلِحَتِ لهَُمْ جَنَّتٌ تجْرِى مِن تحْتهَا الاَنهَرُ ذَلِک الْفَوْزُ الْکَبِیرُ»
و اما سخنی هم با موسوی:
واقعا با چه رویی از این خائن حرم شریف و دست پروده مستر همفر برای آشوب های انتخاباتی پول گرفتی؟چرا موضعی از شما بر این امر شاهد نیستیم؟خود را مدیون ملک عبدالله می دانی؟ از آن امامی که از آن دم می زنی خجالت نکشیدی؟20 بسیجی را فدای دیکتاتور مابی های خود کردی و بر ضد بسیج بیانیه می دهی؟حنای تو و امثال تو دیگر برای آمریکایی ها هم رنگی ندارد.آنها از شما و کروبی عبور کردند.دلیل نمی خواهد وقتی مخملباف جایزه خود را به منتظری اهدا می کند یعنی او نقش تدارکچی جنبش سبز اموی را به عهده گرفته است.قبل از انتخابات نوشتم که کاری نکنید که بعد از انتخابات بگوییم میرحسین حیف شد ولی اکنون نمیگوییم چون داشته های 30 ساله آمریکایی ها را بر باد دادی.آفرین بر خدمتی که به انقلاب کردی

/ 0 نظر / 14 بازدید