کروبی با شعار "مرگ بر منافق" به بیرون از نمایشگاه رانده شد

مهدی کروبی عصر امروز (جمعه) در حالی که با شعارهای "درود بر کروبی" عده‌ای از همراهانش به نمایشگاه مطبوعات وارد شده بود، با شعار "مرگ بر منافق" عده دیگری از بازدیدکنندگان به بیرون از نمایشگاه هدایت شد.

(عکس از سید هادی کسایی)

به گزارش رجانیوز، مهدی کروبی ساعت 15 با جمعی از اطرافیانش وارد نمایشگاه مطبوعات در شبستان مصلی تهران شد و شعارهای "درود بر کروبی"، "کروبی زنده باد موسوی پاینده باد"، "یا حسین میرحسین" از سوی برخی هوادارانش همراهی شد.

با این حال، وی هنوز یک‌سوم از مسیر نمایشگاه را بیشتر طی نکرده بود که با رسیدن به بخش روزنامه‌ها و خبرگزاری‌ها، با شعار "مرگ بر منافق" عده زیاد دیگری از بازدیدکنندگان نمایشگاه مواجه شد.

این جمعیت با سردادن شعارهای دیگری مانند "منافق برو بیرون"، "حروم خور برو بیرون" و "مرگ بر دروغگو" موجب تغییر مسیر کروبی شدند و وی را تا بیرون از نمایشگاه با همین شعارها همراهی کردند، به طوری که کروبی بیش از 15 دقیقه نتوانست در نمایشگاه بماند.

(عکس از علی مختاری)

تعدادی از افرادی که در حمایت از کروبی شعار می‌دادند به برخی غرفه‌ها صدمه زدند.

در بیرون از محوطه نمایشگاه محافظان کروبی اقدام به تیراندازی هوایی کردند و از شوکر برای پراکنده کردن مخالفان وی استفاده کردند.

پس از اخراج کروبی از نمایشگاه، تعدادی از افراد با حرکت به سمت طبقه فوقانی نمایشگاه شعارهایی سردادند اما پس از آنکه به سمت طبقه پایین حرکت کردند، تعدادی از بازدیدکنندگان با سردادن شعارهای "مرگ بر منافق"، بسیجی واقعی نورعلی شوشتری"، "مرگ بر ضد ولایت فقیه" ادامه پروژه اغتشاش در نمایشگاه را ناکام گذاشتند.

سایت رجانیوز

/ 0 نظر / 10 بازدید